Pass

Rızkını kazanmak için gurbet yollarına düşen kardeşlerimiz memleketini, okuduğu okullara vefa borcu olarak katkı sağlamak amacıyla her zaman destek olmaktalar.

Almanya’nın çeşitli eyaletlerinde çalışan, görev yapan gurbetçiler Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu olan Çaycuma Anadolu İmam Hatip Lisesine Kimya ve Biyoloji Laboratuarı kurmak için Abdul Halim İnam, Abdullah Kükner, Davut Gökçe, Ekrem Bakır, İbrahim Tatar, Necati Pirpir, Oğuzhan Darıcı, Ramazan Erbay, Sadık Çayır, Turan Girgin, Yıldırım Okyay, Ziya Maden ve Nadir Nadir Kahraman birliktelik sağlayarak Gurbet Dostları Kimya-Biyoloji Laboratuarı kurulmasına destek oldular.

Okul Müdürü Mehmet Kocaarslan; “Öğrencilerimizin yaşayarak, araştırarak ve uygulayarak öğrenmelerine fırsat sağlayacak olan, Üniversite sınavlarına hazırlanma, TÜBİTAK gibi yarışmalara hazırlanmada kolaylık sağlayacağından dolayı Kimya-Biyoloji Laboratuarı için destek olan Gurbet Dostlarına Camiamız ve İmam Hatip Ailesi olarak çok teşekkür eder, iş hayatlarında ve ailelerinde sağlık mutluluklar dilerim” dedi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 78
15.07.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın