Pass

Bu hafta, memleketimizin takımı Çaycumaspor’da kongre var. Kurumsal yapıya kavuşmadığı için her sene başkan değişir. Şimdi Başkan adayı Teoman Temelkuran. Bundan 3-4 ay önce Çaycuma Belediye Başkanımız Sayın Bülent Kantarcı’ya kitap hediye etmeye gittiğimde, Çaycumaspor Başkalığı konusunda fikir alışverişinde bulunmuştuk. Şahsıma  kongreyi almam konusunda önerisi olmuştu. 5 sene yardımcılığını yaptığım Kulüp’ün Başkanlık için tekrar dönmek gibi kısa vadede bir planım olmadığı için bu görevi almadım fakat daha öncede makale olarak yazdığım Suat Kerim – Teoman Temelkuran formülünü hayata geçirmenin gerektiği göreve iki spor adamını bir araya getirecek formül üzerinde kara alınarak, Teoman Temelkuran’ı başkan adayı olarak gösterdik. Gelelim bundan sonra yapılandırma nasıl olmalıdır. Hem ekonomik ortam, hem Salgın, hem bilinçsizlik nedenleriyle, çok pahalı bütçeli takımlar kurmak yerine, Altyapılara öncelik vererek, Çaycuma’da bir Altınordu yaratmayı hedeflemeli, 4-5 sene üst takıma yatırım yapılmaması gerektiğini belirtmeliyim.  A Takım’a harcanacak bütçeler, yeni yatırımı zorlayacak, tekrar istifalar başlayacak. Dönme dolap gibi tekrar, tekrar başa dönecektir. Çaycumaspor futbol okulu olmalıdır.

Çaycumaspor için yeni saha-tenis projeleri için Sayın Bülent Kantarcı’nın girişimi söz konusu, tesisleşme için hamleler iç Altyapı hamleleri birleşince, Geleceğe ışık saçacak bir kulüp oluşacaktır.

Gündelik başarılar, sonuçlar değil de, artık Çaycumamızın gençleri için, bir gelecek kapısı olması, üst liglere oyuncu gönderme zorundadır. Bunun temelleri atılmalıdır.

Şahsım olarak da;

Yönetimde aktif olarak değil de, bir tecrübeli yönetici olarak abilik rolü olarak bulunacak, tecrübe, deneyimlerimizi mevcut başkana aktaracağız. Bizim için unvanlar, koltuklar değil kurum önemlidir.

 


Haber Okunma Sayısı : 758
17.06.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın