Pass

Ensar Vakfı Çaycuma Şubesi geçtiğimiz günlerde yaptığı kumanya dağıtımına bugün de sürdürdü. Toplam 800 adet kumanya kolisi Çaycuma'nın köy ve mahalle muhtarlarına teslim edilmiş oldu.

Ensar Vakfı Çaycuma Şube Başkanı Adem İnam, bu Ramazanda piyasa değeri 80 bin tl olan 800 adet kumanya kolisini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdıklarını ifade etti. İnam dağıtılan yardımların bağışlarının tamamının Çaycuma şubesi tarafından  toplandığını belirterek gerek yardım yapan bağışçılarına, gerekse yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştıran muhtarlara teşekkür ederek  Ensar Vakfı olarak her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olduklarını ifade etti.

Haber: Hakan Mİyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 220
30.04.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın