Pass

Ensar Vakfı Çaycuma Şubesi'nin Atatürk anıtı önünde organize etmiş olduğu ve gönüldaşların destek verdiği “Kanımızı Paylaşıyoruz” sloganlı Kızılay kan bağışı kampanyası gerçekleştirildi.

Ensar Vakfı Çaycuma Şube Başkanı Adem İnam bağış ile ilgili olarak şunları söyledi: “Covit-19 salgını nedeniyle Kızılay kan stoklarının azalması neticesinde Zonguldak Kızılay Kan Merkezi ile yaptığımız görüşmeler sonrası, Çaycuma'da Kan Bağışı kampanyası düzenledik. Ensar Vakfı gönüldaşlarımız ve duyarlı halkımız sayesinde sokağa çıkma kısıtlaması olmasına rağmen iftardan sonra saat 20.30- 24.00 arası yapılan kan bağışı kampanyasında 35 ünite kan bağışı toplandı. Buradan tüm halkımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz diyerek sözlerini noktaladı.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 164
24.04.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın