Pass

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile Çaycuma  Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş’ın makamına İsmail Hakkı Tonguç İlkokulu 4’ncü sınıf öğrencisi Nehir Asya Güney oturdu.

Nehir Asya 23 Nisan’ın Bilim Kurulu kararı ve Valiliğin izni ile meydanlarda kutlanmasını istedi. Müdür Nehir Asya Güney ayrıca ilçe deki okullarda çok önemli bir eksikliklerinin olmadığını ifade etti.

İsmail Baş ise çocukların bayramını kutlayarak hediyeler  takdim etti. Okul Müdürü Ersoy Salman  ve Müdür Yardımcısı Şaban Aydın öğrencileri kabullerinden dolayı İsmail Baş’a teşekkür etti. Kabulde İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Çelebi de bulundu.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 131
23.04.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın