Pass

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile Çaycuma’da makamlar çocuklara bırakıldı. Kaymakam Muharrem Coşgun’un makamına Gemiciler Ortaokulu 6’ncı sınıf öğrencisi Büşra Ela Bilici oturdu.

Büşra Ela Bilici ülkede bayan kaymakam sayısının az olmasına değinerek; “Ülke genelinde 911 kaymakamdan sadece 14 tanesinin bayan olması benim için kötü, umarım ileriki yıllarda daha da artar” dedi.

Kamudaki bayan çalışan sayısının giderek arttığını ifade eden Kaymakam Muharrem Coşkun; “Kız çocuklarının okuma oranı oldukça yüksek.  Okul hayatlarında da kız çocukları oldukça disiplinli. İleride bayan kaymakam sayımızın daha da artacağına inanıyorum” dedi.

Büşra Ela Bilici ayrıca  İstasyon Mahallesi’ne TOKİ konutları yapılmasını, okullarına ise görsel sanatlar atölyesi, müzik sınıfı ve gelişmiş bir fen laboratuarı istediklerini ifade etti.

Kaymakam Muharrem Coşkun bayramını kutladığı öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.  Öğrencilere Okul Müdürü Resul Demir ve Türkçe Öğretmeni Tuğba Torlakçık eşlik etti.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 118
23.04.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın