Pass

Çaycuma’nın Perşembe Beldesine gelmesi beklenen doğalgaz vatandaşların kullanımına sunmak için kullanılacak olan doğalgaz borularının ilk etabı beldeye ulaştı.

Gelen ilk etap bir tır doğalgaz borusu yeni belediye garajına indirildi. Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam ve Belediye Meclis üyeleri, beldeye gelen doğalgaz borularını inceleyerek bu yıl Ramazan Bayramından sonra döşenmeye başlayacak olan doğalgaz alt yapısı ile ilgili istişarede bulundular.   

Beldeye doğalgaz hattına biran önce başlanabilmesi için geçtiğimiz günlerde Milletvekillerini ziyaret eden ve destek isteyen Belediye Başkanı İsmail İnam ve Belediye Meclis üyeleri, bayramdan sonra doğalgaz borularının döşenmeye başlanacağını ifade edip, desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “şimdiden beldemiz halkına hayırlı olsun” dediler.

Haber: Hakan Miyanyedi

 

 


Haber Okunma Sayısı : 161
19.04.2021zaman
nebioğluna ne zaman gelecek acaba

Kimden: Misafir | Zaman: 19.4.2021 12:40

Bu inceleme faydalı oldu mu ? Evet  Hayır (0 / 0)
Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın