Pass

Ensar Vakfı Çaycuma Şubesi, Çaycuma ilçesinin köy ve mahalle muhtarlarına, ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere 650 adet gıda kolisi dağıttı.

Mübarek Ramazan ayının rahmet ikliminde ihtiyaç sahibi ailelerinin erzak ihtiyacının giderilmesi için Ensar Vakfı önemli bir çalışma gerçekleştirdi.

Çaycumanın köy ve mahalle muhtarları ile iletişime geçen Ensar Vakfı Çaycuma Şube Başkanı Adem İnam muhtarlar vasıtasıyla Çaycumadaki 650 aileye tanesi 100 tl olan gıda  kolisi ulaştırdı.
Gıda kolilerini alan muhtarlar,  köy ve mahallelerindeki belirledikleri ihtiyaç sahiplerine dağıtacaklar.
Adem inam, Ensar Vakfı olarak her zaman  ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye çalıştıklarını , bu kumanya kolileri ile bu sene 650 ailenin erzak ihtiyacını hafifletmeye çalıştıklarını ifade ederek , başta Hacı Molla İbrahim Emeksiz Süpermarketleri sahibi Vedat Emeksiz olmak üzere tüm bağışçılarına da ayrı ayrı teşekkür etti.

Muhtarlar ihtiyaç sahipleri adına Ensar Vakfı Çaycuma Şube Başkanı Adem İnam’a teşekkür ettiler.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 123
19.04.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın