Pass

Saadet Partisi İl Başkanı Bural Erol ve Çaycuma İlçe Yönetimi Perşembe Belediyesi'ni ziyaret etti.

Ziyarette İl Başkanı Burak Erol'un yanı sıra, il yönetim kurulu üyeleri Seyfettin Aydemir, Cem Sait Baruönü, Cem Cemal Ünal, Saadet Partisi Çaycuma İlçe Başkanı Engin Zeren ve ilçe yönetim kurulu üyesi Murat Akyüz' de bulundu.

İl Başkanı Burak Erol; “Saadet Partisi olarak hem mahalli idarelerimizin çalışmalarını yerinde incelemek, hem beldemizin sorunlarını yakından görmek, hem de partimizin öneri ve dileklerini iletmek aynı zamanda toplumsal kutuplaşmanın önlenmesine ve kardeşliğin sağlanmasına yönelik olarak bu ziyaretlerimizi parti ayrımı gözetmeksizin yapıyoruz” dedi.

Burak Erol vatandaşın bir çok sorunlarla karşı karşıya olduğunu, işsizlik ve geçim sıkıntısının had safhada olduğunu ifade ederek başlatmış oldukları Geçim İttifakı kampanyası hakkında bilgiler verdi.

Belediye Başkanı İsmail İnam da; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek beldede yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi.  Görüşme mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olması temennileri ile sona erdi.

Haber: Hakan Miyanyedi

 


Haber Okunma Sayısı : 165
15.04.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın