Pass

Çaycuma Belediyesi Toplam Kalite Yönetimine geçip, hizmetlerini ISO standartlarıyla belgelemek için çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor.

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’nın çok önem verdiği çalışma için yeni bir organizasyon şeması oluşturularak çalışan tüm personelin görev, yetki ve sorumlulukları belirlendi.

Verilen tüm hizmetler için iş akış şemalarının da oluşturulduğu sistem için Belediye Birimlerinin Görev, Yetki ve Sorumlulukları İle Çalışma Usul ve Esaslarına Dair Yönetmelik’te sürece uyum amacıyla yapılan değişiklikler Belediye Meclisince de kabul edildi.

Bu doğrultuda son olarak, 30 personel Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen Kalite Yönetim Sistemi eğitimine başladı.

TSEK Genel Sekretere Müşaviri ve Başdenetçi Arif Gani tarafından yapılan seminerde, Kalite Yönetim Sistemi Risk Tabanlı Proses Yönetimi, İç Tetkik Eğitimi ve Dokümantasyon Eğitimi de yapılacak.

Haber: Hakan Miyanyedi

 


Haber Okunma Sayısı : 2135
06.04.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın