Pass

Çaycuma’da köy köy dolaşarak oyuncak dağıtan Gamze Arslan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı içinde gönüllülerden destek istedi.

Çaycuma’da özel bir şirkette çalışan ve kendi imkânlarıyla çocuklar için ‘Oynamayan Çocuk Kalmasın’ adı altında bir etkinlik yapan Gamze Arslan; "Ben ufacık bir tokanın kocaman mutluluklarına şahit oldum. Zengin fakir fark etmez çocuk her zaman çocuktur, milyonlarca oyuncağı olsun o ufacık tokanın verdiği mutluluk, tebessüm belki de hiç bir yerde yok. Zaman çok kötü, devir berbat. Çocuklarımız dilediği gibi çocukluğunu yaşayamıyor, onlar bizim çocuklarımız geleceğin çocukları hep birlikte el ele verelim. Bu 23 Nisan’da onlara güzel bir mutluluk bırakalım, kalplerini ısıtalım ne dersiniz ?” diyerek oyuncak toplayıp dağıtmak istediğini dile getirdi. Kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla destekleri 20 Nisana kadar toplayacağını belirtti.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 2479
05.04.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın