Pass

5 Nisan Avukatlar Günü nedeni ile Çaycuma’da çelenk sunma töreni yapıldı.

Kaymakamlık önündeki düzenlenen törende ilk olarak anıta günün anlam  ve önemini belirten çelenk avukatlar  tarafından Atatürk Anıtına sunuldu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Çaycuma Baro Temsilcisi Çiler Girgin Başoğlu yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Her yıl olduğu gibi bu yılda 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutlamak için bir araya geldik.  Mesleğimize ait sorunlarımıza pandeminin getirdiği zorluklarda eklenmiş ve mesleğin icrası bir kat daha zorlaşmıştır.

Bu süreçte hayatına son veren meslektaşlarımız olduğu gibi görevi esnasında katledilen  meslektaşlarımızda olmuştur. Onları saygı ile anıyoruz. Bizler her sonunu yine hukukun çözeceğine gönülden inanıyoruz. Bu  bağlamda, sağlık, hukuk  ve adaletle kutlayacağımız nice 5 Nisanlar diliyorum. Avukatlar Günümüz kutlu olsun” dedi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 2458
05.04.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın