Pass

Çaycuma ‘da eğitim öğretim veren Nihat Kantarcı Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Coşkun Bora’nın eşi Çaycuma Mimar Sinan Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Emine Bora yakalandığı kanser hastalığına yenik düşerek hayatını kaybetti. Genç öğretmenin vefatı sevenleri ve öğrencilerini yasa boğdu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş; “Başta ailesi olmak üzere eğitim camiamızın başı sağ olsun. Merhumeye Allah’ tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabrı cemil dileriz. Mekânın cennet olsun öğretmenim” dedi. Emine Bora bir çocuk annesi idi.

Haber. Hakan Miyanyedi 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 3073
03.04.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın