Pass

İçişleri Bakanlığı tarafından 2021 yılı süresince yürütülecek "Yayalar Kırmızı Çizgimiz" etkinliği kapsamında yaya ve okul geçitleri önlerinde sürücülerin yer zemin işaretlemeleriyle bir kez daha uyarılarak dikkatlerini daha üst düzeye çıkarılması için Çaycuma’da etkinlik düzenlendi.

Etkinliğe, Kaymakam Muharrem Coşgun, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Samet Tonga, İlçe Emniyet Müdürü Ali Rıza Gökmen, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdürü Şendoğan Kaya, Şoförler ve  Otomobilciler Odası Başkanı Barbaros Uçar, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Çelebi, Belediye Zabıta Amiri Mürsel Çoban, jandarma ve polis trafik timleri ile öğrenciler katıldı.

Daha önce farklı zamanlarda benzer etkinlikler gerçekleştirildiğini belirten Kaymakam Muharrem Coşgun, farkındalık oluşturmak için  düzenlenen  bir proje olduğunu ifade etti.

Son olarak protokol ve öğrencilerin de katılımıyla Nihat Kantarcı Caddesi üzerinde bulunan yaya geçidindeki çizgilerden iki tanesi kırmızıya boyandı.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 3903
30.03.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın