Pass

Çaycuma Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Baysal  geçen hafta  sonu gerçekleştirilen Çaycuma Muhtarlar Derneği olağan genel  kurulu sonrası Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas’ın bazı il genel meclis üyelerine yaptığı eleştirilere üzülerek baktıklarını söyledi. 

Eleştirileri kabul etmediklerini belirten Baysal yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi; “20 Mart 2021 Cumartesi günü yapılan Çaycuma Muhtarlar Derneği seçimleri sonucunda çok kıymetli muhtarlarımızın teveccühü ile dernek Başkanlığına seçilmiş bulunmaktayım. Seçim bittikten hemen sonra tüm enerjimizi 83 köyümüze ve 33 mahallemize eşit oranda hizmet vermek için harcamaya çalışmamıza rağmen, ne yazık ki hala seçimi hazmedemeyen,  çeşitli iftira, suçlama ve asılsız iddialarla zamanımızı ve emeğimizi gasp etmeye çalışanlar olduğunu üzülerek gözlemlemekteyiz. Özellikle Zonguldak Muhtarlar Derneği Başkanımız Sayın Şerafettin Nas’ın il genel  meclisi üyelerimize dönük talihsiz açıklamaları bizleri ve tüm kamuoyu vicdanını derinden yaralamaktadır. Bu açıklamalarını kabul etmediğimizi defaten tekrar etmek istiyorum. Bilinsin ki, bizim için İlçemizi Zonguldak’ta layığı ile temsil etmekte olan 5 adet il genel meclisi üyemiz değerli ve kıymetlidir.

Bazı yazılı ve görsel basında ya da sosyal medya hesapları üzerinden il özel idaremizdeki meclis üyelerimizin isimlerinin de zikredildiği (Özellikle Ahmet Ali Başören) karalama gayretleri oldukça düşündürücüdür.

Bizler Muhtarlar Derneği  olarak İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Ali Başören’in  sonuna kadar arkasındayız.

Bizim tek amacımız az önce de ifade ettiğim gibi 83 köyümüze ve 33 mahallemize aynı mesafede durmak ve hizmetlerimizi eşit şekilde dağıtmaktır. Bizim bundan böyle, bu şekilde hazımsız açıklamalara, gerçek dışı söylem ve iftiralara, çirkin üslup ve ifadelere ayıracak zamanımız yoktur. Bilinmelidir ki seçimler artık tamamlanmış ve tek amacımız bir an önce tüm muhtarlarımız, il genel meclisi üyelerimiz ve bölge milletvekillerimiz ile gayet sıcak dostluk ilişkileri içinde hizmetlerimizi sürdürmek olacaktır.

Bizi, başka yönlere çekmeye çalışanlarla, iftira ve karalama yaparak çıkar elde etmek isteyenlerle hiçbir diyaloğumuz olmayacaktır.

Başta tüm muhtarlarımız olmak üzere, kıymetli halkımıza en derin saygı ve hürmetlerimi sunuyorum” dedi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 4485
29.03.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın