Pass

Çaycuma Kaymakamı Muharrem Coşgun, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş ile birlikte idareci ve öğretmenlerimizin moral motivasyonunu yükseltmek, yapılan çalışmaları yerinde görmek, talep, ihtiyaç ve sorunları tespit etmek amacıyla Çaycuma Halk Eğitimi ve Akşam Sanat Okulu ve Çaycuma Mesleki Eğitim Merkezi’ni ziyaret ettiler.

Kaymakam Muharrem Coşgun ziyaretleri sırasında; okulların fiziki ve eğitim- öğretim durumunu ve varsa sorunlarını yerinde inceleyerek ders denetimlerini gerçekleştirdi. Ayrıca okul yönetimi ve öğretmenlerin sorun, talep ve önerilerini dinleyerek  çeşitli fikir alışverişinde bulundu.

Kurum Müdürlerinden okul ve okuldaki eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alan Kaymakam Muharrem Coşgun okullarda yapılan çalışmalar için okul idarecilerine, öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür edip, başarılar diledi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 4978
26.03.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın