Pass

Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Özkan Poyraz ile beraber Çaycuma’da bir dizi ziyaretlerde bulundular.

İl Milli Eğitim Müdürüne bu ziyaretlerinde İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nusret Parlak eşlik ettiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Tosun beraberindekilerle Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal’ı makamında ziyaret ettiler. Daha sonra birlikte Filyos Kütüphanesini ve Çaycuma Halk Eğitimi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünün açmış olduğu kursları ziyaret ettiler. Burada kursiyerlerin yaptığı çalışmalar hakkında usta öğreticilerden ve kursiyerlerden bilgi aldılar. Filyos’ da yapılması planlanan dört derslikli anaokulunun yerini incelediler ve Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal ile karşılıklı bilgi alış verişinde bulundular. Filyos Melek Ahmet Şanlı Anadolu Lisesi ziyaret ettiler; okul müdürü, öğretmen ve öğrencilerle sohbet ettiler. Karapınar Belediye Başkanı Necdet Dernek ile birlikte Karapınar Abdullah Güpgüpoğlu Ortaokulu ve İlkokulunu ziyaret ettiler, sınıflarda öğretmen ve öğrencilerimize misafir oldular. Okullarımızın idareci ve öğretmenleriyle sohbet ettiler ve bilgi alış verişinde bulundular. Karapınar Belediye Başkanı Necdet Dernek’ i makamında ziyaret ettiler. Daha sonra Karapınar Beldesine yapılması planlanan üç derslikli anaokulunun yerini incelediler. Hayırsever iş insanı Rıfat Güpgüpoğlu’ na teşekkür ziyaretinde bulundular. Çaycuma Kaymakamı Muharrem Coşgun’ u makamında ziyaret ettiler ve İlçedeki eğitim öğretim faaliyetleriyle ilgili bilgi alış verişinde bulundu. Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Fen Lisesi Müdürlüğünün öğrenci pansiyonunda incelemelerde bulundu. Son olarak Çaycumalı İş İnsanlarından Ömer Yurtbay’ a teşekkür ziyaretinde bulunarak programlarını tamamladı.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 6497
20.03.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın