Pass

Çaycuma Devlet Hastanesi önünde güvenlik görevlileri ile otopark tartışması yaşayan bir kişi iki güvenlik görevlisini silahla vurarak yaraladı.

Olay, Çaycuma İlçesi Devlet Hastanesi önünde meydana geldi. İddiaya göre, aracını park etmek isteyen kimliği belirsiz bir kişi güvenlik görevlileri Tolga Temelkuran ve Rahmi Özkara ile tartışmaya başladı. Tartışma alevlenince şahıs belinden çıkardığı silahı güvenlik görevlilerine doğrultarak ateş etti. Ağır yaralanan güvenlik görevlileri Tolga Temelkuran ve Rahmi Özkara yaralandı. Hastanede tedavi altına alınırken, şüpheli şahıs aracına binerek olay yerinden kaçtı. İhbar üzerine polis ekipleri araç ve sürücüsünü takibe alarak yakalama çalışması başlattığı öğrenildi.


Haber Okunma Sayısı : 11338
04.03.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın