Pass

Çaycuma Belediyesi ve Kızılay işbirliği ile kan bağış kampanyası düzenlendi.

Belediye hizmet binası önünde düzenlenen kan bağışına belediye çalışanları  destek verdi.

Kızılay Çaycuma Temsilcisi Bünyamin Bostancı pandemi nedeni ile azalan kan stokları nedeni ile kampanya düzenlediklerini ifade ederek kampanyaya emeği geçen Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ve çalışanlarına teşekkür etti.

Zonguldak Kızılay Kan Merkezi Organizasyon Sorumlusu Özcan Güler de il genelinde 13 hastane bulunduğunu ifade ederek günlük ortalama 150 ünite kan ihtiyacı olduğunu belirtti. Özcan Güler bağışta bulunan  Çaycuma Belediyesi personeli ile vatandaşlara teşekkür etti.

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı da herkesin bir gün kana ihtiyacı olabileceğine söyleyerek Kızılay'a destek çağrısı yaptı.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 16567
11.02.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın