Pass

1991 yılında Hakkari İli Çukurca İlçesi Çayırlı Karakolunda vatani görevini yaparken bölücü hainlerle girdiği çatışmada şehit olan Zonguldak’ın Çaycuma İlçesi Perşembe Beldesi’nden Piyade Er Hasan Yağlı’nın ismi Perşembe Beldesindeki kapalı pazaryerine verildi.

Perşembe Belediye Meclisinin 2021 yılı Şubat ayı olağan meclis toplantısı Belediye Başkanı İsmail İnam’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda şehidin eşi Satia Yağlı’nın eşinin isminin mahalle, sokak veya herhangi bir tesise verilmesi talebiyle belediyeye verdiği dilekçesi görüşüldü. Görüşme sonucunda 25.10 1991 tarihinde 21 yaşında şehit olan beldemiz Koramanlar Köyü Teceller Mahallesi doğumlu Hasan Yağlı’nın isminin, Perşembe Kapalı Pazar yerine verilmesine oy birliği ile karar verildi. Kapalı pazar yerinin yeni ismi Perşembe Belediyesi Şehit Hasan Yağlı Kapalı Pazaryeri oldu. Hasan Yağlı’nın yeğeni Ses  Sanatçısı Ramazan Yağlıses,  çocukları Necati Yağlı, Kenan Yağlı, Hüsnü Yağlı ve Naciye Dağcı Yağlı  şehidin  ismini ölümsüzleştiren Perşembe Belediyesi’ne teşekkür etti.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 6604
04.02.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın