Pass

Çaycuma Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından ilçeye bağlı 83 köy muhtarlığına gönderilen yazıda köylerde telefon ve elektrik tellerine temas eden ayrıca  görüş mesafesini engelleyen ağaç ve ağaç dallarının temizlenmesi istendi.

Birlik Başkanı Çaycuma Kaymakamı Muharrem Coşgun imzası ile gönderilen yazıda; "Kaymakamlığımıza yapılan şikâyetlerde yol kenarlarında bulunan ağaçların veya ağaç dallarının trafik ve yol güvenliğini tehlikeye düşürdüğü ayrıca elektrik ve telefon tellerine zarar verdiği belirtilmektedir.

Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini tehlikeye düşüren, yollarda görüş mesafesini azaltıp yolları daraltan, elektrik ve telefon tellerine zarar veren ağaç dallarının ve dikenlerin köy muhtarları tarafından mutabakatla temizliğinin yapılmasının sağlanması için gerekli hassasiyetin gösterilmesi bilgilerinize rica ederim' denildi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 7007
28.01.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın