Pass

CHP Çaycuma Kadın Kolları Başkanı Senem Paşakahyaoğlu Ağzıküçük bir aylık zaman diliminde partiye en çok üye yapan kadın kolları başkanı olarak birinci olmuştu. Senem Paşakahyaoğlu Ağzıküçük ödülünü Zonguldak'a gelen CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylın Nazlıaka'dan aldı.

Partiye bir ayda 44 kadın üye kazandıran Senem Paşakâhyaoğlu Ağzıküçük; “Öncelikle Çaycuma Kadın Kolları Başkanı olarak yönetim kurulu üyelerim ve partimiz üyesi tüm kadın arkadaşlarım adına ödül almış olmaktan onur duydum.

İl Başkanımız Merve Kır Başkanlığında 8 ilçe kadın kolları başkanı  çok güzel bir uyum ve sinerji yakaladık. Sürekli bilgi alışverişi halindeyiz. İl Başkanımız ve ilçe kadın kolları başkanları olarak ilk seçimlerde sahadaki çalışmalarımızı sandığa taşıyacağız' dedi.

Nazlıkaya'ya ayrıca Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı tarafından  Kadıoğlu Mozaiklerini simgeleyen plaket, Çaycuma İlçe Başkanı Şeref Köktürk ve kadın kolları tarafından da meşhur Çaycuma manda yoğurdu hediye edildi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 6889
28.01.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın