Pass

Çaycuma Yeni Mahalle Muhtarı Teoman Temelkuran, geçtiğimiz hafta kar yağışına bağlı olarak ilçe ve köylerde yaşanan uzun elektrik kesintileri nedeni ile Enerjisa’ya seslendi.

Az personelle kaliteli hizmet yapılamayacağını söyleyen Teoman Temelkuran; “Bölgemizde Çaycuma İlçe Merkezi ve köylerimizi günlerce elektriksiz bırakarak mağdur edilmesi kabul edilebilinir bir durum değildir. Sahada bu süreçte aksaklıkları giderme çalışmalarını gerçekleştiren personelimize teşekkür ve tenzih ederek  zorlu hava koşullarında Başkent Elektrik'in gerekli bakım onarım tedbir ve gerekli saha çalışmalarını yapamadığını yada buna imkanın sağlanamadığı ekipman ve personel sayısı bakımından yeterli olmadığı, çevre illerden gelen personel desteğiyle birlikte aksaklıkları gidermeye çalıştığına hep birlikte şahit olduk. İnsan yaşamının günümüzde olmazsa olmazlarından biri olan elektriğin ücretlendirilmesi hususunda itina ile vatandaşa fatura yansıtan Enerjisa’nın hizmet standartları ve kalite açısından gerekli tedbirleri alması vatandaşı mağdur ve çaresiz bırakmaması gerekmektedir. İnşallah bu durum kurumun üst kademesindeki yetkililere yöneticilere bir ders olmuştur ve tekrarı yaşanmaz. Elektrik hatlarındaki direklerin sağlamlığının gözden geçirilmesi önemlidir. Tellere zarar veren tehlike arz eden ağaçların kesimi hususunda devletimizin birimleri  arasında şikâyet dilekçe ve  işleyiş  ivedilikle çözüme kavuşturulmalıdır. Köy ve mahalle muhtarlarımız ile birlikte etkili bir saha çalışması gerçekleştirilmeli ve kötüye kullanılmamak  kaydı ile yetkilendirilme yapılmalıdır. Çekingenlikler ve 'acaba ceza yer miyiz” korkuları ortadan kaldırılmalıdır. Az sayıda personel ile çok iş kısıtlı sayıdaki ekipmanla kaliteli hizmet sunamazsınız. Beklentimiz odur ki inşallah şikâyetlerimizi serzenişlerimizi mağduriyetlerimizi dikkate alarak çözümü aşamasında bir çaba ve mücadele gösterirsiniz ve böylesine vahim  bir olayın tekrarı yaşanmaz” dedi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 6886
27.01.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın