Pass

Tosyalı Filyos Endüstri Bölgesi Yönetici Anonim Şirketi Genel Müdürü Ramazan Yücel Çaycuma Şubesi tescili için Çaycuma Ticaret  ve  Sanayi Odasına gelerek Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Serhat Dereli ve Fatih Özkütük, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Karakaş ve Aytekin Pekdemir ile görüş alışverişinde bulundu. 

Çaycuma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bilindiği gibi Filyos Endüstri Bölgesi’ne yönetici şirket olan Tosyalı Filyos Endüstri Bölge Yöneticisi A.Ş.’nin bölgedeki işlevi ve süreç içindeki konumu itibarı ile bizim için çok önemlidir. Artık üyemiz olarak da tescillenen şirketin; bölgenin yönetilmesi ve işletilmesi ile ilgili görev ve sorumlulukları oldukça fazladır. Bölgemizde yatırımcılar için arsa sıkıntısı yaşanma olasılığı kesinlikle söz konusu değildir. Bu yıl ilk tahsislerin yapılacağı Filyos Endüstri Bölgesindeki tüm parsellerde faaliyete geçilmesi durumunda yaklaşık 10.000 kişilik yeni istihdam oluşacaktır. Bölgemiz için öngörülen sektörler olan elektrikli teçhizat imalatı, makine ve ekipman imalatı, motorlu kara taşıtı imalatı ile diğer ulaşım araçlarının imalatı vb. katma değeri yüksek, orta ve yüksek teknoloji yoğunluklu sektörlerdeki tüm yatırımcılarımızı bölgemize yatırıma davet ediyoruz.”

Haber: Hakan Miyanyedi

 


Haber Okunma Sayısı : 8144
21.01.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın