Pass

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi’nde üretime başlayan Elcab Kablo için düzenlenen törene katıldı.

Fabrikayı gezerek Elcab Kablo Sahibi Necdet Tıskaoğlu’ndan bilgi alan Vali Tutulmaz, çalışanlarla sohbet etti, çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diledi. Törende Vali Tutulmaz’in yanı sıra Çaycuma Kaymakamı Muharrem Coşgun, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir, Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun katılım sağladı.

Vali Mustafa Tutulmaz ve Türk Kızılay Derneği Zonguldak Şube Başkanı Aydın Ergenç, Elcab Kablo ve ZONSİAD Başkanı Necdet Tıskaoğlu’na İzmir depremine katkı verdiği için teşekkür plaketi takdim etti.

Haber: Ekspres


Haber Okunma Sayısı : 10342
14.01.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın