Pass

Yaşamakta olduğumuz  salgın nedeniyle uzunca bir süredir İstiklal Marşını okul bahçelerinde, öğrencilerle hep bir ağızdan okunmadığından tüm okul ve kurumlarda bayrak töreni eşliğinde, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un talimatlarıyla 81 ilimizde saat 10.00’da İstiklal Marşı okundu.

Gerçekleştirilen programa Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Nusret Parlak ve İsmail Çelebi Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Fen Lisesinde yapılan bayrak törenine katıldılar.

Bayrak töreni eşliğinde okunan İstiklal Marşına öğretmen, öğrenci ve veliler bulundukları yerlerden eşlik ettiler.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 15564
11.01.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın