Pass

Çaycuma’da ev hanımı Gamze Arslan kendi imkanları ile topladığı oyuncakları köy köy gezerek ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırıyor.

Yaklaşık 2 senedir kendi çabası topladığı ve aldığı oyuncakları bir projeye dönüştürmek istediğini ifade eden genç kadın bu konuda gönüllülerden istedi.

“Oynamayan Çocuk Kalmasın” adı altında bir projeyi hayata geçirmek istediğini belirten  Gamze Arslan en son yeni yıl hediyesi için köyleri gezerek çocuklara oyuncak hediye ederek bu projeye destek olmak isteyenleri beklediklerini söyledi.

 

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 18028
31.12.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın