Pass

Çaycuma Belediyesinin 2021 yılı işçin hazırladığı takvimler ilgi gördü. Kürşat Coşgun’un çizimlerinden oluşan takvim karikatürlerle Çaycuma’yı ve belediyenin hizmetlerini anlatıyor.

Çaycuma Belediyesinin takvimleri büyük ilgi görüyor. Zonguldak Kültür ve Eğitim Vakfı Yönetim kurulu Başkanı Kürşat Coşgun tarafından çizilen karikatürlerden oluşan takvim, çizgilerle, Çaycuma’nın kültür değerleriyle belediyenin çalışmalarını anlatıyor. Çaycuma’da yaygın olarak dağıtılan ve vatandaşlardan büyük talep gören takvimlerden yurtdışındaki Çaycumalılara da gönderiliyor. Yılın son gününde Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı Çaycumalı esnaf Metin Akman’la ziyaret eden Almanya Çaycumalılar Derneği Yusuf Ceng de gurbetteki vatandaşlarımız için bir miktar takvim aldı. Ceng’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kantarcı, gurbetteki hemşerilerine selamlarını iletirken, bu vesile ile yurtdışındaki tüm vatandaşların yeni yılını da kutladı.

VATANDAŞLARIMIZ ÇOK BEĞENDİ

Yapılan takvimle ilgili bilgiler de veren Başkan Kantarcı, “Bu yıl farklı bir konseptte bir takvim hazırladık. ZOKEV’in çok değerli başkanı Kürşat Coşgun’un karikatürlerinden oluşan takvimde, ilçemizin kültür değerleriyle belediyemizin hizmetleri çizgilerle anlatılıyor. Mizahi bir dilin hâkim olduğu takvim göz alıcı grafiği, estetiğiyle de dikkat çekiyor. Uzun yıllar saklanacak bir arşiv malzemesi olma niteliği sahip olan çalışma bir kent imecesi özelliği taşıyor. Her yönüyle belediyemize yakışan takvimi vatandaşlarımız da çok beğendi. Başta sevgili kardeşim Kürşat Coşgun olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 14676
31.12.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın