Pass

Çaycuma Emlakçılar Derneği Başkanı Erol Ünlü yeni yıl kutlama mesajı yayınladı.

Erol mesajında;"2020 yılını geride bırakırken birlik beraberlik kardeşlik yardımlaşma paylaşma dayanışma ruhuyla hareket ederek birbirimize kenetlenmiş kalkınmış aydınlık yarınlara güvenle ulaşacağımız günlere devletimizi, milletimizi, İslam beldelerini insanlığı her türlü afetlerden, musibetlerden, kötülüklerden (kovid-19) salgının sona ermesi ve hastaların şifasını dilerim. Dünyamızda barışın ve sağduyunun egemen olacağı, sağlıklı huzurlu mutluluk güzelliklerin içtenlikle yaşanacağı milletimizin bir arada kardeşçe yaşaması için toplumsal dayanışma duygularımızın birliği terörden ve şiddetten uzak barışı, başarıyı, refahı, bolluğu ve bereketi

2021 yılına girerken hemşirelerimizin çalışanlarımızın kolluk görevlilerimizin basın mensuplarımızın yeni yılını en kalbi duygularımla kutlarım. Sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 13245
31.12.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın