Pass

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, hayırsever Nuran Gülşen tarafından 24 derslikli olarak yaptırılan Çaycuma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eğitim öğretim binasını ve Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından yaptırılan ve inşaatı devam eden atölye binalarını ziyaret etti.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’ın ziyaretine Çaycuma Kaymakamı Sayın Muharrem Coşgun, İl Özel İdare Genel Sekreteri Sayın Ahmet Güral Karayılmaz, Çaycuma İlçe Emniyet Müdürü Sayın Ali Rıza Gökmen, Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İsmail Baş, Zonguldak İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Özkan Poyraz, Hayırsever Sayın Nuran Gülşen ve Çaycuma eski Belediye Başkanı Sayın Mithat Gülşen eşlik etti.

Vali Tutulmaz ziyaret esnasında Çaycuma Kaymakamı Muharrem Coşgun’dan ve Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş’tan inşaat ve okulun ne zaman eğitim öğretime açılacağı ile ilgili bilgi aldı.   

Vali Tutulmaz, okul bahçesinde yapılması gereken çevre düzenlemesi, oyun alanlarının oluşumu ve park alanları ile ilgili gerekli desteğin verileceğini söyledi. 

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 5832
28.12.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın