Pass

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı göreve geldikleri günden itibaren cenaze hizmetlerinin ücretsiz olduğunu, bazı görevlilerin para istediği şeklinde duyum aldıklarını ifade ederek vatandaşların bu durumlarda ihbarda bulunmalarını istedi.

Başkan Kantarcı; “Kamuoyunun malumu olduğu üzere, göreve geldiğimiz 2014 yılından bu yana cenaze hizmetlerini her şeyiyle ücretsiz yaptık. Zonguldak, Bartın, Karabük il sınırları içindeki cenaze nakil hizmetleri de ücretsizdir. Korona virüs salgınının tüm şiddetiyle hüküm sürdüğü bugünlerde hastalarımızla cenazelerimizin sayısında çok ciddi artışlar olduğunu üzülerek görmekteyiz.

Ancak, ücretsiz olan hizmetlerimizle ilgili bazı görevlilerin para istediği şeklinde duyumlar almaktayız.

Vatandaşlarımızın bu tür taleplere kesinlikle uymaması, böyle bir talep olduğunda Beyaz Masa’nın 153 numaralı telefonuna ihbarda bulunmalarını önemle rica ederim” dedi.

Haber: Hakan Miyanyedi

 


Haber Okunma Sayısı : 7168
24.12.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın