Pass

Sevgili dostlar, Çaycumaspor’da yöneticilik yaptığımız için futbolun az çok içinden gelmiş sayılırız. Babamda Çaycumaspor 3.ligdeyken yöneticilik yaptığı için futbolun içinde büyüdük, 30 senedir de futbol izliyoruz. Büyük takımlara milyon dolar aktaran sistem, alt yapılara para harcamıyor, Anadolu da ki kulüpler kendi haline bırakılmış vaziyette, ondan sonra Türk futbolu gelişmiyor deniliyor.

Dün akşam Fenerbahçe-Başakşehir maçında hakem hataları yapılmış, Galatasaray Sk Twitter hesabında “Kara Leke” yazıyor, sanki geçen hafta Karagümrük maçında son dakika penaltısı verilip, Galatasaray gol atsın diye 120 dakika maç oynamamış gibi paylaşım yapıyor. Türk insanını futbolseverlerini aptal yerine koymasınlar adama gülerler, İstanbul’un büyük kulüpleri her zaman Anadolu’ya karşı kollanmıştır.

Altyapılara önem vermeyen, sürekli borçlu olan veya borçları sürekli indirilen veya affedilen kulüpler.  Türk futbol tarihinde sadece 1 kere Avrupa’dan kupa getirebildiler. Ahı gitmiş vahı kalmış Avrupa’da ne kadar oynamayan, yaşlı, sakat futbolcu varsa milyon dolarlar verip, yabancı çöplüğüne döndürdüler. Falcao gibi oyunculara senelik 5 milyon Euro verdikleri para ile Tüm Türkiye’nin alt yapılarını finansa eder, deyim yerindeyse futbolcu fabrikası yapabilirsin.

Bir de bunlar taraftarını sosyal medyadan paylaşım yaparak ateşleyip, birbirlerine vurduruyorlar Türk milletinin artık bunlara prim vermemesi hatta protesto etmesi gerekiyor.

Tüm herkes biliyor ki büyük kulüpler kollanıyor, bir hafta biri kollansa diğer hafta diğeri kollanıyor, ama sürekli birbirini suçluyorlar buna artık son verilmeli çünkü bizden tıkır, tıkır vergi alınırken, bunlardan vergi silinmesi insanın ağırına gidiyor üstelik ortada başarıda yok.

Türk futbolu kaos’tan uzak durmalı alt yapılara önem vererek kendi oyuncularına şans vermelidir.

Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle.


Haber Okunma Sayısı : 7306
24.12.2020Futbol
O İstanbul takımlarından Beşiktaş'ı çıkarın derim.
Bir Süleyman Seba atasözü derki:
"Beşiktaş'ın müzesinde tek bir haram kupa yoktur."

Kimden: Misafir | Zaman: 24.12.2020 12:25

Bu inceleme faydalı oldu mu ? Evet  Hayır (0 / 0)
Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın