Pass

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB MEYBEM arasında yapılan protokol kapsamında, üyelere yönelik, Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu ve Danışmanı Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavlarının sekizincisi gerçekleştirildi.

Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu ve Danışmanı mesleğini icra edenlerin de bu kapsamda olmasına istinaden yapılan sınav 3 gün süren Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu (S5) ve Danışmanı (S4) Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavı teorik kısmı Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda, uygulama kısmı Kirenler Oto’da Eğitmen Hakan Yıldırım tarafından gerçekleştirildi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 9364
17.12.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın