Pass

Son günlerin moda lafı “Çip takacaklar”.

Güzel kardeşim bize niye çip takacaklar? Zaten herkes küresel sistemin adamı değil mi? herkes evinden işine, işinden evine gitmiyor mu?  Televizyon, sosyal medya ile yönlendirilip öyle alışveriş yapmıyor muyuz? Vergimizi, bağ kurumuzu, sigortamızı ödemiyor muyuz?

1 ev 1 arabaya diye 15-20 sene kredi çekip ödemiyor mu çoğumuz? Erkekler askere gidiyor, tüm her şeyimizle devletimize, ulusal sisteme çalışmıyor muyuz?  Ekonomik sistemde hane halkı, daha ne istiyor zaten bildiğin robotuz, bence daha önce taktılar, şimdi güncelleme geldi.

Hane halkı, ev, arabasını beğeniyor, krediyi bankadan çekiyor, küresel piyasada dönüp duruyor, zaten para, herkes bu piyasaya çalışıyor, devletlerde dahil niye bu sistemi bozup çip taksınlar?


Haber Okunma Sayısı : 11369
11.12.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın