Pass

Geçen günlerde, Zonguldak CHP Kadın Kolları Başkanı, bir beldemizde yaşayan insanları sapkınlıkla örnek gösterdi, mahkeme dosyalarından belli dedi. 

Bu yaklaşıma Çaycuma’mız siyasetinin isimlerinden herhangi bir ses çıkmamış olması, bölge siyasetinin nerede olduğunu düşündürüyor.

Böyle konularda, tek yürek olup gereken cevapları vermeleri gerekirdi. Susmak kabullenmek mi? Yoksa ciddiye almamak mı?

Böyle bir söylemi bölge olarak kabul etmemiz mümkün değildir. Siyasetçilerimiz, odalarımız, sivil toplum örgütlerimizin gereken cevabı vermesini beklemekteyiz.

Bu konu öyle sessiz kalınacak bir konu değildir gerekeni yapınız.

Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle saygılarımla.


Haber Okunma Sayısı : 13591
04.12.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın