Pass

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak İl Kadın ve Gençlik Kolları’nın beraber yürüttüğü “Bir Bot Bir Mont kampanyası”  Çaycuma merkez ve beldelerde devam ediyor.

Kampanya kapsamında tedarik edilen mont ve botlar belirlenen ihtiyaç sahibi çocuklara CHP Çaycuma Gençlik Kolları Başkanı Okan Özalp ve partili gençler tarafından teslim ediliyor.

Çocuklarının yüzünün gülmesinin kendilerini de  mutlu ettiğini ifade eden Özalp kampanyaya emeği geçen partili partisiz herkese teşekkür etti.

CHP'li kadın ve gençler küçüklerin içini ısıtmaya devam edecek.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 16846
22.11.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın