Pass

Çaycuma’da partilerin kongrelerini tamamlaması ile yönetimler oluştu, Çaycuma’mıza hizmet adına yola çıkmış oldular. Kutuplaşan günümüz siyasetinde, bu ateşten gömleği giymek gerçekten zor. Yerel siyasette, genel siyaset birbirinden çok ayrı olduğunu çoğu vatandaşımız ayırt edemediğinden, genelde ki siyasetteki söylemleri yerel siyasetçilere yansıtılıyor, buda hem ticari, hem sosyal hayatı etkiliyor.

Siyasete girenler, azıcık sivrilince sosyal medyada yıpratılmak isteniliyor, bu durum olduğunda insanların aile hayatı kötü bir şekilde etkileniyor. Baba “Şunu yazmışlar”, eşin “Niye bunu yazıyorlar?” aile büyükleri de etkileniyorlar, o yüzden ateşten gömlektir siyaset.

Siyasetin diğer bir zorluğu da, kendi içinde bölünmeler, koltuk kavgasına dönüşünce, bel altı iftiralar, kişilik haklarına iftiralar, karalamalar başlıyor bunlar içerdeki sıkıntılar.

Siyasette bloklaşınca, adam kayırmalar başlıyor, bu benim adamım, şu senin adamın diye sonrada ayak kaydırmak için fitne fesat başlıyor. Bunları göze alıp memlekete hizmet adına siyasete atılmış, tüm herkese Çaycuma’nın evladı olarak teşekkür ediyorum. Taşın altına ellerini koydular tüm bu olumsuzluklar, bir ihtiyaç sahibinin elini tutunca, bir şeylere vesile olunca, köyün birine çakıl gidince, yoluna asfalt dökülünce, bir köprü bir bina yapılınca tüm olumsuzlukları unutuyor insan.

Siyaseti halka hizmet, hakka hizmet anlayışıyla yapanlardan, ALLAH razı olsun.

Selametle

 


Haber Okunma Sayısı : 3907
15.09.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın