Pass

CHP Çaycuma Gençlik Kolları üyeleri partilerinin 97’nci kuruluş yıl dönümü nedeni ile Çaycuma Nihat Kantarcı Caddesi’nde hizmet veren esnafa Atatürk’ün kaleme aldığı ‘Nutuk’ kitabı, maske, dezenfektan ve kolonyadan oluşan hediye paketi dağıttı. Gençlere çok sayıda partili de destek verdi.

CHP Çaycuma Gençlik Kolları Başkanı Okan Özalp; “ Etkinliğimizde bizi yalnız bırakmayan Sayın İl Kadın Kolları Başkanım Merve Kır,  İlçe Kadın Kolları Başkanım Senem Paşakahyaoğlu Ağzıküçük,  İl Gençlik Kolları Başkanım Doğukan Güney, ilçe yöneticim Furkan Çakır, Kozlu Kadın Kolları Başkanımız İlke Erel,  Merkez ilçe Kadın Kolları Başkanımız Zehra Sekme ve beni yalnız bırakmayan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Partinin kuruluş yıl dönümünü kutlayan cadde esnafı, duyarlılığından ötürü gençlere teşekkür etti.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 5126
10.09.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın