Pass

Sevgili dostlar, tarihe geçen efsane bir isim Recep Yazıcıoğlu’ndan bahsedeceğim, ölüm yıl dönümü anısına.

Recep Yazıcıoğlu’nun verdiği derslere bakalım;

1.Dürüstlük

2.İş Ahlakı

3.Bulunduğu konumda en iyi olma

4.Doğruya doğru, yanlışa yanlış demesi

5.Dik Durma

6.Demokrat Olma

7. Hak ve Adalet

Sisteme, bürokrasiye klasik devlet anlayışına sert çıkışlar yapan bir valiydi. “Makama oturdum, bir vatandaş görüşmek istedi. İçeri aldılar baktım yakasında bir kart ‘’ Ziyaretçi’’ yazıyor burası müze mi, ben tarihi eser miyim ?’’  diye tepki veren bir valiydi.

‘’ Önemli olan geldiğin konumun yükseklik derecesi değil, yaptığın iş ne olursa olsun en iyisini yapmaktır.’’

‘’ Kapıyı vurmadan giriniz ‘’ diyerek devlet kapısında halkın beklememesi ve devlet halk beraberliğini amaçlamıştır.

‘’Gidemediğimiz yer, bizim değildir ‘’ diyerek memleketin her yerine hizmetin gitmesi gerektiğini ifade etmiştir. 17 Sene önce halen arka perdesi çözülemeyen bir trafik kazasında kaybettik. Bu ülkede senin gibi kaç yiğidi yediler Ruhun Şad Olsun.

At ölür meydan kalır, yiğit ölür şanı kalır rahmetle…

 


Haber Okunma Sayısı : 5315
09.09.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın