Pass

Atatürkçü Düşünce Derneği Çaycuma Şubesi Yönetim Kurulu ve Gençlik Kolları İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 98'inci yıldönümü nedeniyle bir kutlama videosu yayınladı.

Atatürkçü Düşünce Derneği Çaycuma Şubesi Yönetim Kurulu ve Gençlik Kolları İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 98'inci yıldönümü nedeniyle bir kutlama videosu yayınladı.  Kutlama videosunda İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'e, Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) İzmir Bölge Sorumlusu Ahmet Tutan'a, ADD İzmir Şubelerine, Yönetim Kurulu Üyelerine Ve Gençlik Kollarına selam gönderildi. Atatürkçü Düşünce Derneği Çaycuma Şubesi ve Gençlik Kolları İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü nedeniyle Yaşam Alanın'da gerçekleştirdiği video çalışması ile İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 98'inci yıldönümünü kutladı. Dernek Başkanı Ela Mantarlı Kurt,  "İzmir'in ve vatan topraklarının düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü nedeniyle Yaşam Alanı'nda bir çalışma gerçekleştirdik. Bu çalışma ile hem bağımsızlığımızı hem de İzmir'in doğum gününü kutladık. Kutlama çekimimizde " Bundan 98 yıl önce Ebedî Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, aziz şehitlerimiz, kadınlarımız, gençlerimiz ve çocuklarımız düşmanı denize dökerek İzmir'i ve vatan topraklarını düşman işgalinden kurtarmıştı. Bu kurtuluş İzmir'in dağlarında çiçekler açtırdı. O çiçekler yeşerdi, büyüdü ve vatan topraklarına serpildi. Gün oldu, zaman geçti. O çiçekler soldu, sarardı, kurudu. Bu ülke büyük bir girdabın içine girdi. Bizi bu girdaptan kurtaracak tek bir şeye ihtiyacımız var.” Çalışmak, çalışmak, çalışmak..” Çaycuma Belediyesi çalışıyor. Çaycuma’daki sivil toplum kuruluşları çalışıyor. Atatürkçü Düşünce Derneği Çaycuma Şubesi Yönetim Kurulu ve Gençlik Kolları da çalışıyor. Ülkemizde 98 yıl önce  İzmir in dağlarında açan o çiçeklerden  var. O ruh bizlerde var. Atamızın gençliğe hitabesini içselleştirmiş vatan evlatları olarak,  İzmir'in dağlarında yeniden açmaya hazırız. Oradan yeşerip tüm ülke topraklarına dağılalım diye ... İzmir’in düşman işgalinden Kurtuluşunun 98’inci yıldönümünü kutluyor, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer', Atatürkçü Düşünce Derneği İzmir  Bölge Sorumlusu Ahmet  Tutan'a, Atatürkçü Düşünce  Derneği İzmir  Şubelerine, Yönetim Kurulu Üyelerine ve gençlik kollarına, İzmir'in çiçekli dağlarına selamlarımızı gönderiyoruz. "sözlerine yer verdik"  Başkan Kurt, sözlerine şu şekilde devam etti," Bugünün anlam ve önemi çok büyük. Ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, aziz şehitlerimiz, kadınlarımız, gençlerimiz ve çocuklarımız vatan topraklarının bağımsızlığı için ulusal bir mücadele içeresinde zafere ulaştılar. Onların aziz ruhları önünde saygıyla eğiliyor ve onları rahmet ile anıyoruz” dedi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 5359
09.09.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın