Pass

Atatürkçü Düşünce Derneği Çaycuma Şubesi Yönetim Kurulu ve Gençlik Kolları onlarca ilköğretim ve ortaöğretim sınıfı öğrenciye ihtiyaçları doğrultusunda kırtasiye ürünü ulaştırdı.

Gerçekten ihtiyaç sahibi olan öğrencilerin kırtasiye ihtiyaçlarını karşıladıklarını söyleyen Dernek Başkanı Ela Mantarlı Kurt , “Dernek Yönetimi ve Gençlik Kolları  ile birlikte son derece güzel bir çalışma içersine girdik. Kırtasiye ürünlerine ihtiyacı olan onlarca çocuğu tespit ettik. Bizlerden bu ihtiyaçlar konusunda yardım talepleri de olmuştu. Onlara da geri dönüş yaptık. Tabi ki bütün bunlar bizlerin yardımlaşma çağrısına kayıtsız kalmayan siz değerli ve de son derece duyarlı vatandaşlarımız sayesinde oldu. Onların maddi desteği ile üç okulun ihtiyaç sahibi öğrencilerine ve bireysel olarak onlarca çocuğumuza ihtiyaçları doğrultusunda kırtasiye ürünlerini ulaştırdık. Bu anlamda bizlere destek olan herkese şahsım, yönetim kurulu üyeleri ve gençlik kolları adına kalpten teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Kurt, “Kırtasiye ürünlerimizi ihtiyaçlar doğrultusunda öğrencilerimize ulaştırmaya devam edeceğiz. Şuan 42 adet okul çantası,21 adet kalemlik, 690 adet defter,330 adet silgi,398 adet kurşun kalem,270 adet kırmızı kalem,107 adet uçlu kalem,49 adet tükenmez kalem,144 adet kalemtıraş, 12’li 59 adet kuru boya,12’li 24 adet pastel boya,12’li 48 adet sulu boya, keçeli kalem, 80 adet kalem ucu, 168 adet bant ve 9 adet 24’lü etiket ihtiyaçlar doğrultusunda öğrencilerimize ulaştırıldı. Bunun dışında kütüphane olmayı bekleyen iki farklı kütüphaneye de kitap desteğinde bulunacağız” dedi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 5317
09.09.2020



Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın