Pass

Atatürkçü Düşünce Derneği Şubeleri bugün eş zamanları olarak AKİT TV hakkında suç duyurusunda bulundu.

Zafer Bayramı için Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir'de düzenlenen törenlerle ilgili AKİT TV'nin haberinde ‘Devletin zirvesi Anıtkabir’de biçiminde alt yazı kullanmış ve Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkezi ve şubeleri bu ifadeye büyük tepki göstermişti. Bunun üzerine ülke genelinde Atatürkçü Düşünce Dernekleri eş zamanlı olarak Akit TV hakkında suç duyurusunda bulundu. Atatürkçü Düşünce Derneği Çaycuma Şubesi Yönetim Kurulu suç duyurusunun ardından yaptığı açıklamada; "Akit TV'nin yaptığı büyük bir saygısızlıktır, göz yumulması mümkün değildir. Akit TV daha öncede olduğu gibi Atatürk' ve Cumhuriyet'e saldırmaya devam etmektedir" diyerek yaptığı açıklamada "Akit TV Mustafa Kemal Atatürk'e ve değerlerine hakaret etmeyi alışkanlık haline getirmiş olup eylemlerinin cezasız kalması da kendilerini yüreklendirmiştir. Akit TV Türk Ulusu'nun milli bayramı olan 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98'inci yıldönümünde Anıtkabir'de yapılan töreni "Devletin zirvesi Anıtkabir’de" ifadesiyle vermiştir. Akit TV'nin bu hakaret dolu söylemleri suçtur. Akit TV suç işlemiştir. Cezalandırılmalıdır. Bu hakaretlere sessiz kalmamız mümkün değildir. Bugün saat 15.00' da ülke genelindeki tüm şubelerimiz, üyelerimiz ve vatandaşlarımız ile birlikte yoğun bir katılımla eş zamanlı olarak dilekçelerimiz ile birlikte Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduk" ifadelerini kullandı.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 7131
03.09.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın