Pass

2020-2021 eğitim öğretim yılı başlangıcı İsmail Hakkı Tonguç İlkokulunda İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nusret Parlak, İdareci ve öğretmenlerle beraber yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş şunları söyledi “Değerli arkadaşlar 2020-2021 eğitim öğretim yılı Okulumuza, İlçemize ve Ülkemize hayırlı ve uğurlu olsun. Bu gün nihayet siz öğretmenlerimizle beraber okullarımızda buluştuk, inşallah en kısa zamanda da öğrencilerimizle buluşuruz. Bu süreçte uzaktan eğitimde ve canlı derste ulaşamadığımız bir tane bile öğrencimiz kalmasın. Çünkü onlar bizim geleceğimiz. Bu anlayışla hepinize başarılar diliyorum, Allah yar ve yardımcımız olsun.”

Daha sonra sembolik olarak ilk ders zili İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş tarafından çalındı.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 7891
31.08.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın