Pass

Sevgili dostlar; futbol da başarılı olmak istiyorsan, takımında yıldız oyuncular ile savaşan oyuncuları bir arada tutup, motive edeceksin, yıldız oyuncular, Sergen, Hagi gibi oyuncular sıkıntılı olurlar, laf dinlemez, boyun bükmez, ama tek hareketi ile sana maçı kazandırırlar. Bu yıldızlara kızıp maç kadrosuna almazsan, hem seni destekleyen taraftarın ümidini yıkarsın, hem rakibi rahatlatır, özgüvenini artırırsın.

Siyasette aynı futbol gibidir, Belediye seçimlerinde yıldız oyuncuları çeşitli nedenlerle geri çekip daha rahat bir kadroyla çıkıldı, futbol tabiriyle 5-0 sonuçta 3250 farkı ile seçim kaybedildi, yıldız oyuncular ile yine maç kaybedilirdi belki ama 4-3 / 5-4 biter bu kadar fark olmazdı.

Maçları yıldız oyuncular kazandırır, taraftarlarda yıldız oyuncular için maça gelir, kaybedeceğini belli olanın destekçisi az olur.

Saygı ve sevgilerimle

 


Haber Okunma Sayısı : 8100
31.08.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın