Pass

Çaycuma Din Görevlileri Dayanışma Derneği tarafından Afrika'da su kuyusu yaptırılmak üzere 65 bin lira para toplandı.

Dernek Başkanı İbrahim Ayas konu ile ilgili yaptığı açıklamada; "Çaycuma Müftülüğü Din Görevlileri Dayanışma Derneği olarak yapmış olduğumuz Afrika’da bir su kuyusu kampanyamıza Çaycuma halkımız büyük bir teveccüh göstermiştir. Bu kampanyada banka hesabında 65 bin TL toplanmış, bu toplanan parayı Türkiye Diyanet Vakfı aracılığıyla açtıracağımız su kuyusu hesabına aktardık. Hesabın makbuzunu ve yapılan yardımın teşekkür belgesini bizlere tevdi edilmek üzere Ankara da Diyanet Vakfımızı ziyaret edip, bizleri onurlandıran Diyanet Vakfı Başkan Vekilimiz Mehmet Eğinc hocamıza vakıf yönetimlerimizden Rabbim razı olsun, hizmetinde daim kılsın. Bu kampanyada bizleri yalnız bırakmayan İlçe Müftümüz Ayhan Ermiş ve müftülük personelimize, imam hatip kardeşlerimize, Çaycuma halkımıza ve bütün kardeşlerimize teşekkürlerimizi arz ederiz. Rabbim yaptıkları yardımları kabul etsin. Afrika’daki bir damla su bekleyen kardeşlerimizin susuzluğuna çare olabilmeyi nasip etsin” dedi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 8752
20.08.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın