Pass

Sayın Cumhurbaşkanımız “Cuma günü müjde vereceğiz” dedikten sonra, gündeme doğalgaz, enerji, aşı geldi daha önce ki Sapla SAPLA SAMAN makalemde, Türkiye’nin en önemli dış açıklarından biride Enerji ihtiyacı, Sondaj gemilerimizin çalışmaları sonucu bulunuyorsa, milli savunmadaki hamleler ile dış ticaret açığımız azalacak, böylece dış borç azalacak, dışa bağımlılık azalacak, döviz kurları düşme eğilimi gösterecektir. Önceden bunları bize yaptırmıyorlardı, CIA’ya bağımlı bir devlet yapımız vardı diye düşünüyorum Türkiye programlarını kurdukça, manevra kabiliyeti yükseliyor.

Ak Parti ilçe Başkanlığı, temayül yoklamasında tüm adaylar el ele gönül gönüle, nezaketlerini kaybetmeden Ak Parti’ye Çaycuma’ya yakışır şekilde tamamlandı. Şahsım içinde, köy başkanlarımızın yoğun sevgisine teşekkür ederim, seçim olmaksızın onların yanlarına gittim, dertleriyle dertlendim.

Seçim çalışması ile Seçim öncesi çalışma yapma arasında farklar vardır.  Seçim çalışmalarında; Tüm parti yöneticileri, arabalara dolup, adayların peşinden gider, aday sunumunu yapar, millet dinler, sonra oradan gidilir.

Seçim olmaksızın gidişte, vatandaşı dinlersin sana kızar, güler, istediğini der, sorunları anlatır, farkı budur; o yüzden “Bizde köylere gittik” ne var bunda denilmesin.

Sonuç, Çaycuma’mıza ve partiye hayırlı olmasını dilerim.


Haber Okunma Sayısı : 8772
20.08.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın