Pass

Çaycuma TSO heyeti Ankara'ya giderek Çaycuma Manda Yoğurdu üretiminin yaygınlaştırılması için temasta bulundu.

Çaycuma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Aytekin Pekdemir, Çaycuma Kent Konseyi Başkanı / Gıda Mühendisi Tuğrul Dereli, Zonguldak Damızlık Manda Yetiştiricileri Birliği Başkanı Memduh İnam ve Bartın Damızlık Manda Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hasan Gül’den oluşan heyet Coğrafi İşaretli Çaycuma Manda Yoğurdunun yaygınlaştırılması için çeşitli kurumları ziyaret ederek projelerle ilgili temaslarda bulundu.

Öncelikle Tarım ve Orman Bakanlığı Ulusal Gıda Referans Laboratuvarına Çaycuma Manda Yoğurdunun üstünlüklerini gösterir detaylı raporla ilgili numuneleri bırakan heyet Labarotuvar Müdürü Dr. Gıda Mühendisi Berrin ŞENÖZ'ü ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

Sonrasında Tarım ve Orman Bakanlığı’nı ziyaret eden heyet Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü’ne geçerek Çaycuma Manda Yoğurdu ile ilgili bir rapor sundu ve Halk Elinde Manda Islahı Projesi ile ilgili destek talebinde bulundu.

Heyet Türkiye Damızlık Manda Yetiştiricileri Merkez Birliği’ni de ziyaret etti. Birlik Genel Sekreteri Hadi Kayhan ile bir araya gelen heyet Çaycuma Manda Yoğurdu raporunu sunarak ortak projeler geliştirilmesi ve projelerinin desteklenmesi ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Haber: Hakan Miyanyedi

 

 


Haber Okunma Sayısı : 8237
17.08.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın