Pass

Çaycuma’da yapılacak olan “Lojistik Merkezi”nin fizibilite raporu için çalışmalar yapan BAKKA ve PAL Politika Analiz Laboratuvarı yetkilileri proje hazırlıkları ve yer tespiti ile ilgili olarak incelemelerde bulundu.

Lojistik merkezinin fizibilite raporu için alan çalışmalarını yapmak üzere Çaycuma’ya gelen BAKKA Zonguldak Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Mustafa Ayhan İnanır, BAKKA Strateji Geliştirme ve Programlama Birim Başkanı Mehmet Çetinkaya, BAKKA Uzmanı Kübra Birhan ve üstlenici firma olan PAL Politika Analiz Laboratuvarı Yönetici Ortakları Emin Dedeoğlu, Esen Çağlar, firmanın proje uzmanları Sefa Pamuksuz ve Ekin Erdolu ile bir araya gelen Çaycuma TSO Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, Meclis Başkanı Ergün Ece, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Serhat Dereli ve Fatih Özkütük, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Karakaş ve Aytekin Pekdemir, Çaycuma Esnaf Odası Başkanı Hayri Kandemir’in de katılımıyla bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda bölgenin mevcut durumu, yatırımlarla ilgili beklentiler, avantajlar ve sektörel gelişmelerle ilgili görüş alışverişi gerçekleştirildi.

Haber: Hakan Miyanyedi

 


Haber Okunma Sayısı : 7453
13.08.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın