Pass

Çaycuma’nın Saltukova Beldesinde Karakol Komutanı olarak görev yaparken Ordu’nun Ünye ilçesine tayini çıkan Astsubay Başçavuş Hasan Kaya için Çaycuma Muhtarlar Derneği tarafından veda yemeği düzenlendi.   

Yemeğe Beldeye bağlı köy ve mahalle muhtarları katıldı. Filyos Marina Restautant’ta düzenlenen yemekte görev süresi boyunca uyum içinde çalıştığı tüm muhtara teşekkür eden Hasan Kaya Çaycuma’yı özleyeceğini ifade etti.

Muhtarlar Derneği Başkanı Ekrem Çelen, Kaya’ya teşekkür plaketi verirken; “Komutamıza beldemizde  görev süresi boyunca yaptığı çalışmalar için teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar diliyorum” dedi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2148
23.07.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın