Pass

Çaycuma Müftülüğü’nün Temmuz ayı toplantısı pandemi kurallarına uygun şekilde Şehit Ömer Halisdemir Kur’an Kursu Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan toplantı Şef Hayrettin Çakır’nun gündeme dair konuları personele duyurması ile devam etti. Toplantıda 2020 yılı kurban hizmetleri, TDV vekâleten kurban işlemleri, Suriye İdlib İyilik Konutları ile yurt dışı uzun süreli sınav duyurusu vb. konular değerlendirildi.

İlçe Müftüsü Ayhan Ermiş de toplantıda göreve bağlılık, görevde verimlilik konusunda personelin gereken hassasiyeti göstermesini istedi. Müftülükte yeni göreve başlayan Vaiz Zafer Koç, Murakıp Mehmet Güney ve Din Hizmetleri Uzmanı Hakkı Koyunoğlu personelle tanıştırıldı.

Emekliye ayrılan müftülük personeli Şenol Derin’e İlçe Müftüsü Ayhan Ermiş tarafından plaket takdimi ile toplantı sona erdi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 2122
23.07.2020Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın